< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Notiks otrie Ventspils novada svētki

Notiks otrie Ventspils novada svētki

2023-08-24, 08.21

 2. septembrī Popes pagastā aicinām apmeklēt otros Ventspils novada svētkus “Īsa pamācība novada mīlēšanā.” No plkst. 15 līdz 18 muižas pagalmā ikvienam būs iespēja piedalīties pasākuma atklāšanā, noraudzīties dažādu prasmju demonstrēšanā un pašiem apgūt tās, piemēram, kalēja uzraudzībā izgatavot piekariņus, iemācīties vērpt dziju, izveidot skaistu sīpolu virteni, turot rokās ģitāru, nospēlēt dažus akordus. Turpat notiks mājražotāju tirdziņš, kurā varēs iegādāties arī gardus ēdienus.  

Savukārt plkst. 18 Popes estrādē sāksies svētku koncerts, kurā uzstāsies novada amatiermākslas kolektīvi un Ainars Bumbieris, pēc tam kopā ar viņu varēs atpūsties zaļumballē, kad muzicēs arī pūtēju orķestris “Ugāle”.

Alejā no muižas līdz estrādei būs apskatāmi Ventspils novada mākslinieku darbi, kurus radījuši ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Šajā ceļa posmā būs pieejama arī vizināšanās zirgu ratos.

Ieeja svētkos “Īsa pamācība novada mīlēšanā” 2. septembrī būs bez maksas. Maciņš būs jāatver vien tad, ja gribēsiet iepirkties tirdziņā, pavizināties ar zirdziņu un nobaudīt saimnieču gatavoto maltīti. Ja vēlies uzzināt, ar ko lepojas katrs Ventspils novada pagasts un Piltene, gaidām Popē.  

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm