< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Bezmaksas peldēšanas nodarbības pieaugušajiem

Pašvaldība turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu “Sveiks un vesels Ventspils novadā”. Pirmdienās un trešdienās no plkst. 19:00 līdz plkst. 20:00 notiks bezmaksas peldēšanas nodarbības pieaugušajiem Olimpiskā centra “Ventspils” peldbaseinā.
Vietu skaits vienai nodarbībai ierobežots – 6 personas. Dalība pasākumā, uzrādot derīgu vakcinācijas un/ vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu.
Lai pieteiktos nodarbībām janvārī, lūdzu aizpildi anketu: https://ej.uz/peldesanasnodarbibas.

Pirmā nodarbība jau 2022. gada 3. janvārī. Ja esi pieteicies – apmeklē nodarbību, bet būsim atbildīgi un ievērosim visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus. Aicinām iedzīvotājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt nodarbības, ja ir kādi saslimšanas simptomi vai slikta pašsajūta.
Jautājumu un neierašanās gadījumā sazinies ar Attīstības nodaļas vadītāju Gintu Roderti pa tel. +371 27870866