< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Svētdienās notiks pasākumi ģimenēm

Ventas kreisā krasta kultūras darbinieces atkal ir gatavas jaunam izaicinājumam. Lai atceramies iepriekš veiksmīgi organizēto auto-foto-orientēšanos un pasākumu “Gaismas stāsti”. Nu gaidāms aizraujošs notikums visai ģimenei “Maziem mirkļiem liela nozīme!”
Četras svētdienas, sākot no 23. maija, ģimenēm būs iespēja aktīvi, radoši un saturīgi pavadīt brīvo laiku Zirās, Užavā, Vārves pagastā vai Jūrkalnē. Iepriekš noteikti jāpiesakās, lai pasākuma rīkotājas varētu rezervēt katrai ģimenei stundu, tā ievērojot epidemioloģiskos noteikumus.

23.maijā nodarbības notiks Jūrkalnē, varēs izgatavot dažāda veida dekorus ar dekupāžas elementiem. Būs spēles un rotaļas. Pieteikšanās pa tālruni 26261884, e-pasts: [email protected]

30. maijā ģimenes gaidīs Zūrās, notiks sveču liešana un apslēptās mantas meklēšana. Pieteikšanās pa tālruni 22002942, e-pasts: [email protected]

6. jūnijā Užavā būs iespēja izgatavot dekorus “Saulīte” un piedalīties sporta aktivitātēs. Pieteikšanās pa tālruni 28672616, e-pasts: [email protected]

13. jūnijā Zirās no dabas materiāliem taps vēja zvani. Paredzētas spēles un rotaļas. Pieteikšanās par tālruni 25749204, e-pasts: [email protected].