< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

No padoma līdz izmaiņu pieteikumam Sadales tīkls e-vidē

Apzinoties, cik nozīmīga tieši šobrīd ir saimnieciska un tālredzīga elektrības pieslēguma izmantošana a/s “Sadales tīkls”  klientiem un rūpējoties par valsts ekonomikas stabilitāti kopumā, “Sadales tīkls” ir apkopojis un dalās ar padomiem – risinājumiem izmaksu samazināšanai.

Izvērtējiet savu pieslēgumu laikus un pielāgojiet to «Sadales tīkls» e-vidē!

Aprēķiniet, vai slodze ir atbilstoša elektrības lietošanas paradumiem.

Slodzes aprēķina kalkulators

Salīdziniet un izvērtējiet, vai tarifs ir efektīvs.

Tarifu aprēķina kalkulators

Izvērtējiet, vai pieslēgums šobrīd ir nepieciešams.

Lasiet vairāk: Risinājumi izmaksu samazināšanai

 Ja vēlaties saņemt individuālu padomu, aicinām mājaslapā ātri un vienkārši pieteikties e-konsultācijai.

Pieslēguma tehnisko informāciju aplūkojiet un nepieciešamās izmaiņas piesakiet mūsu klientu portālā e-st.lv.

Pirms lēmuma pieteikt pieslēguma ierobežojumus uz laiku, būtiski pievērst uzmanību tam, kādi ir noteikumi, lai vēlāk tos atceltu. Vairāk informācijas: sadalestikls.lv

Sekojot līdzi ārkārtas situācijas raisītajām izmaiņām Latvijas iedzīvotāju ikdienā, “Sadales tīkls” aktīvi strādā, lai rastu pārdomātas un tālredzīgas iespējas efektīvai elektrības pieslēgumu lietošanai un veicinātu atbilstošu sabiedrības rīcību. Izvērtējiet situāciju izsvērti un atbildīgi, un mēs jūs atbalstīsim!