< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Varēs atvest produktus un pirmās nepieciešamības preces

Iedzīvotāji interesējas, ko darīt, ja koronavīrusa dēļ jāpaliek mājās un nevar doties iepirkties. Šādā situācijā var palīdzēt pašvaldības Sociālā dienesta darbinieces, skaidro dienesta vadītāja Inta Rudbaha.

Sociālā dienesta darbinieces nepieciešamības gadījumā personas, kuras nonākušas krīzes situācijā un atrodas pašizolācijā savā dzīvesvietā un kurām nav nekādu citu iespēju, kā nodrošināt sevi ar pirmās nepieciešamības precēm un pārtiku, lūdz sazināties ar sociālā darba speciālisti savā pagasta pārvaldē.

Sociālā darba speciālistes izvērtēs katru gadījumu un, ja tas būs nepieciešams, palīdzēs Ventspils novada iedzīvotājiem, atvedot pirmās nepieciešamības preces un pārtiku.  Tas netiks darīts bez maksas, cilvēkam būs jānorēķinās par piegādātajām precēm un produktiem, tādēļ mājās jābūt skaidrai naudai.