< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Samazinās autobusu reisu skaitu

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju “Covid-19” izplatības mazināšanai pēdējo dienu laikā reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski samazinājies. Tādējādi no 19. ārkārtējās situācijas laikā autobusu reisu skaits tiks samazināts. “Aicinām visus iedzīvotājus, kuri uz savu iecerēto galamērķi plāno doties ar reģionālo maršrutu autobusu, pirms tam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu 1188 vai mūsu mājaslapā www.atd.lv!
Lēmums slēgt konkrētus autobusu reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju iesniegtajiem datiem par pārvadāto pasažieru skaitu laika periodā kopš valstī tika ieviesta ārkārtējā situācija. Atsevišķos autobusu maršrutos reisu skaits tiks samazināts pat uz pusi.
Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu pagaidām vēl nav, aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.
Visi aktuālie kustības saraksti būs pieejami mājaslapā www.atd.lv sadaļā “Kustības sarakst”i vai www.1188.lv. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar pasažieru pārvadātājiem! Papildus tam aicinām pasažierus, ja tas ir iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā!” saka SIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste Lililta Pelčere.