< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Pagastu diena Reņka dārzā (fotogalerija 1.09.19.)

     Reņķa dārzā notika Pagastu diena – svētki, kuros Ventspils novada pārstāvji dižojās ar savu kultūrvēsturisko mantojumu, bet ventspilnieki un pilsētas viesi baudīja no laukiem atvestos labumus. Uzstājās Ventspils novada tautisko deju kolektīvi un dejotāji no Lietuvas, grupa “Zeļļi” u.c. Bērniem piedāvāja brīvdabas spēles, viņus priecēja minizoo “Buki” un “Usma” lielāki un mazāki dzīvnieki, notika lauku labumu tirgus, saimnieces cēla galdā dažādus gardumus, kuru gatavošanā izmantotas arī sentēvu receptes. Varēja nogaršot zupas un putras, iegādāties maizi un medu, gaļas un piena produktus, zivis, dārzeņus un augļus. Piedāvājumu klāstā bija rokdarbi, rokdarbnieces labprāt pastāstīja, kā tapuši viņu darbi.